Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pierwszy lot z Hamburga do Hamburga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aveart napisał:
posłuchaj kmiotku, tam byli moi rodzice w wieku 79 i 76 lat... czekali cierpliwie w kilku kolejkach,ale nie udało im się nigdzie "załapać". Więc przestań ujadać i idź do budy...
nie szkolda Ci człowieku rodziców? ja swoim kazałem w domu zostać żeby nie pchać się w ten tłum, lotnisko odwiedzą jak zacznie funkcjować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn mohera napisał:
nie szkolda Ci człowieku rodziców? ja swoim kazałem w domu zostać żeby nie pchać się w ten tłum, lotnisko odwiedzą jak zacznie funkcjować !
..i wtedy oczywiście wpuszczą cię wszędzie gdzie tylko zechcesz wejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plan wycieczki był ok, dzien zapowiadał sie fajnie ale po 2-godzinnym staniu w korku niestety trzeba było zawracac...dziecko w płacz ze nie zobaczy lotniska...eh nikt sie chyba nie spodziewal takiego ataku:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumburak napisał:
Pierwszy lot z Hamburga do Hamburga.
nie obrazajcie nas piszac Hamburg najpierw dowiedzcie sie dlaczego CHAMBURK mowi sie na Świdnik a nie cos napiszecie i nawet nie rozumiecie co napisaliscie OD ZAWSZE CHAMBURK JASNE!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cham burek napisał:
nie obrazajcie nas piszac Hamburg najpierw dowiedzcie sie dlaczego CHAMBURK mowi sie na Świdnik a nie cos napiszecie i nawet nie rozumiecie co napisaliscie OD ZAWSZE CHAMBURK JASNE!!!!!!!!!!!
SPADAJ DO SWOJEJ STODOŁY CHAMIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny z pochodzenia!! AVE HAMBURK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AVIA1952 napisał:
Dumny z pochodzenia!! AVE HAMBURK!!
się podpisuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vava napisał:
Niestety udało mi się dojechać tylko do zamkniętego przejazdu kolejowego Świdnik Wsch ponoć 3 km od lotniska.13:50 zakończyłem wyprawę właśnie w tym miejscu, po prawie 2,5h drogi z Lublina. Zastanawiam się w jakim czasie będzie można dojechać na lotnisko w dniu pierwszych planowanych wylotów , bo jeżeli bedzie tak jak dzisiaj to dojazd własnym pojazdem będzie raczej nie możliwy. Wspaniała organizacja ruchu przez Świdnicką policję , która niestety poległa z kretesem, w organizacji ruchu. Niemniej jednak wycieczka udana
Idiota i tyle w tym temacie. palancie pomyśl trochę zanim coś napiszesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie Swją Wieś LSW napisał:
Hamburg na lotnisko super podnieta bydło sie cieszy!!!
a ty się nie cieszysz j......y psie z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciesze sie z tego ze wreszcie doczekalismy sie tego pieknego obiekyu.Port Lublin, tylko dlaczego nie zabral glosu do tej pory ktos ze Swidnika... Swidnik jest piekny.Nalezalo nam sie to od dawna.Dla porównania - Modlin ... mogą nam zazdroscic.Brawo dla wykonawcow jak i autorow projektu,Jest pieknie.Dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paskudny terminal... popatrzcie na Gdańsk, Rzeszów... to jest dramat. powodzenia z tą porażką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się. jeden z brzydszych portów w Polsce.... Gdańsk, Warszawa, Rzeszów są jednymi z najładniejszych... Lublin może się schować!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko krytykowac potraficie, polski narod...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast się cieszyć z lotniska to tylko krytykować głąby potraficie!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ze smutkiem wasze wypowiedzi.Jestem przekonany że nic nie zrobiliście do tej pory dla naszej Ojczyzny, tej dużej Polski i tej małej Lubelszczyzny tylko krytykować potraficie. Współczuję wam. Skończycie marnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne ze zostal okrzykniety jednym z najladniejszych.. internauci wiedza lepiej;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Balice tylko bez pierwszego tłoczenia jak na fimiku widać. Dziki człowiek - zły człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...